Přeskočit navigaci.

Pitný režim

Zavodňování organismu je důležitým prvkem kvalitního životního stylu. Přísun tekutin by měl být pravidelný a dostatečný – minimálně 2–3 litry denně. Jednak zajišťuje odvod škodlivých látek z organismu a také hydratuje pokožku. V pitném režimu byste měli preferovat především neslazené nápoje, tedy obyčejnou vodu a čaje. Limonády a džusy nepijete kvůli velkému množství cukrů ve velkém množství.

Čaj – nápoj plný zdraví

zeleny_caj

Bylinné čaje jsou výbornou alternativou, jak zpestřit váš pitný režim. Navíc obsahují látky, které příznivě působí na vaše zdraví. Bylinkové čaje připravené např. z kopřiv nebo pampelišky podporují látkovou výměnu. Na trhu jsou také k dostání různé bylinné směsi, které slouží k detoxikaci organismu. Výborný je především zelený čaj, který je silným antioxidantem. Podle některých průzkumů dokonce zabraňuje vzniku rakoviny. Vedle toho prospívá zubům a kardiovaskulárnímu systému. Zelený čaj totiž snižuje hladinu cholesterolu, odbourává tuky a tak napomáhá hubnutí.

Alkohol a kávu jen s mírou!

kava

Nevhodnými nápoji jsou především ty alkoholické a káva. Tyto pochutiny si dávejte jen příležitostně nebo v omezeném množství. Káva i alkohol značně dehydrují organismus, takže vznik celulitidy ještě podporují. Proto si ke skleničce vína nebo šálku espresa vždy poručte vodu, která nadměrný odvod tekutin vykompenzuje!

Zelená káva na hubnutí

Zbavte se celulitidy tak, že zhubnete pomocí zelené kávy!

Jak zhubnout?

Nestačí držet dietu...Jak začít hubnout a zvýšit pohyb?